شرایط بازگرداندن کالا

با توجه به اینکه فروشگاه آنلاین خوش سلیقه جهت آسودگی هر چه بیشتر خرید شما خریداران ، ۲۴ ساعت ضمانت بازگشت کالا را در فهرست عملکردهای خود قرار داده است ، شما خریداران محترم میتوانید پس از دریافت کالای سفارشی خود تا بازه زمانی ۲۴ ساعت ، نسبت به کیفیت و اصالت کالای خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت مشاهده هر نوع نقص و ایراد در آن ، مراتب را به ما گزارش دهید.

بنابراین از توصیه‌های فروشگاه آنلاین خوش سلیقه به شما خریداران محترم این است که پس از دریافت سفارش خود ابتدائن کالای خود را از جنبه‌های مختلف بررسی کنید تا در صورت مشاهده مشکلی بتوانید هر چه سریع‌تر اقدام کنید ، چرا که درخواست مرجوعی کالا خارج از بازه زمانی ۲۴ ساعت ، اعتباری نداشته و امکان تعویض کالا وجود نخواهد داشت.

کالای خریداری شده تنها در شرایط ذیل امکان تعویض خواهد داشت:

تاریخ انقضا

کالای خریداری شده در صورت داشتن تاریخ انقضا ، تاریخ درج شده بر روی آن به اتمام رسیده باشد

پلمپ باز

گشوده بودن پلمپ کالاهایی که با بسته‌بندی و حفاظت بهداشتی عرضه میشوند ​

آسیب فیزیکی

کالاهایی که در حین آماده‌سازی و روند ارسال در اثر آسیب فیزیکی غیر قابل استفاده گردند

مغایرت کالاها

کالای سفارشی با کالای تحویل داده شده مغایرت داشته باشد و اشتباهی در روند انتخاب کالاها رخ داده باشد

جهت ثبت درخواست بازگرداندن کالا ، وارد صفحه تماس با خوش سلیقه شده و فرم تماس را با موضوع “مرجوعی و تعویض کالا” تکمیل نموده و اقدام به ثبت اطلاعات کنید یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. لطفا قبل از هرگونه اقدام برای بازگرداندن کالای خریداری شده ، با ما در ارتباط باشید تا راهنمایی‌ها و هماهنگی‌های لازم صورت گیرد

بازگرداندن کالا

رویه بازگرداندن کالا

پس از ثبت درخواست شما مبنی بر مشکل‌دار بودن کالای سفارشی ، کالای سالم مشابه با کالای مرجوعی توسط پیک موتوری و با هماهنگی قبلی صورت گرفته به تحویل شما خواهد رسید.